LH478M050AR3AAKPLP
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
LH478M050AR3AAKPLP
JLCPCB Part #
C3724105
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@185℃ 25mm 37mm 3A@120Hz 4700uF 50V ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors