MAL215783561E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL215783561E3
JLCPCB Part #
C3723778
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.8A@120Hz 10mm 250V 27mm 310mΩ 35mm 5000hrs@85℃ 560uF ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS