MAL215962681E3
MFR.Part #
MAL215962681E3
JLCPCB Part #
C1616636
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 200V 27mm 350mΩ@100Hz 35mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS