MAL215987151E3
MFR.Part #
MAL215987151E3
JLCPCB Part #
C3722974
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 27mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ 910mA@120Hz ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS