MAL215757331E3
MFR.Part #
MAL215757331E3
JLCPCB Part #
C1621736
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.1A@120Hz 330uF 35mm 42mm 450V 5000hrs@85℃ 600mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS