Y145320K0000V9L
MFR.Part #
Y145320K0000V9L
JLCPCB Part #
C1364864
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS