RNC55J4990BRBSL
MFR.Part #
RNC55J4990BRBSL
JLCPCB Part #
C1457447
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors