B43545A5337M000
MFR.Part #
B43545A5337M000
JLCPCB Part #
C1610580
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.11A@100Hz 270mΩ@100Hz 30mm 330uF 450V 5000hrs@105℃ 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS