MAL215729271E3
MFR.Part #
MAL215729271E3
JLCPCB Part #
C3724478
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.09A@120Hz 270uF 35mm 37mm 5000hrs@85℃ 500V 570mΩ ±20% Plugin,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS