MAL215929271E3
MFR.Part #
MAL215929271E3
JLCPCB Part #
C1612278
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 270uF 35mm 42mm 5000hrs@105℃ 500V 520mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS