SM8S10CAHM3/I
MFR.Part #
SM8S10CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036932
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.7V 15uA 17V 388A@10/1000us 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS