MAL215665393E3
MFR.Part #
MAL215665393E3
JLCPCB Part #
C1611313
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 26mΩ 35mm 39000uF 5.17A@100Hz 5000hrs@85℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS