MAL214665392E3
MFR.Part #
MAL214665392E3
JLCPCB Part #
C1600737
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.75A@100Hz 16V 16mm 27mm 3900uF 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS