MAL209527391E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL209527391E3
JLCPCB Part #
C1613978
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 148mΩ 2.8A@100Hz 22.5mm 390uF 40mm 450V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS