MAL215629272E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL215629272E3
JLCPCB Part #
C1648144
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 148mΩ@100Hz 2.94A@100Hz 2700uF 30mm 37mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS