MAL215628272E3
MFR.Part #
MAL215628272E3
JLCPCB Part #
C1607932
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.95A@100Hz 25mm 2700uF 32mm 5000hrs@85℃ 63V 86mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS