SFR2500003741FR500
MFR.Part #
SFR2500003741FR500
JLCPCB Part #
C1742619
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS