BFC237525302
MFR.Part #
BFC237525302
JLCPCB Part #
C6131240
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS