MAL205059472E3
MFR.Part #
MAL205059472E3
JLCPCB Part #
C1617040
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 100V 15000hrs@85℃ 20mm 40mm 42mΩ@100Hz 4700uF 6.2A@100Hz 75mm 插件,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS