MAL215252221E3
MFR.Part #
MAL215252221E3
JLCPCB Part #
C1603139
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16mm 200V 200mΩ 220uF 4000hrs@105℃ 630mA@100Hz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS