MAL214252221E3
MFR.Part #
MAL214252221E3
JLCPCB Part #
C1601402
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 18mm 200V 220uF 2500hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS