Y1453350R000A9L
MFR.Part #
Y1453350R000A9L
JLCPCB Part #
C1482966
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS