MAL214866332E3
MFR.Part #
MAL214866332E3
JLCPCB Part #
C5115758
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.42A@100Hz 16mm 25V 27mm 3000hrs@105℃ 3300uF 45mΩ 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS