RNC55K4753FRB14
MFR.Part #
RNC55K4753FRB14
JLCPCB Part #
C3470458
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors