MAL214860332E3
MFR.Part #
MAL214860332E3
JLCPCB Part #
C1600398
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.62A@100Hz 16mm 3000hrs@105℃ 33.5mm 3300uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS