MAL214855332E3
MFR.Part #
MAL214855332E3
JLCPCB Part #
C1600147
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.18A@100Hz 12.5mm 16V 3000hrs@105℃ 3300uF 5mm 65mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS