MAL214655332E3
MFR.Part #
MAL214655332E3
JLCPCB Part #
C1601549
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 16V 18mm 22mm 2A@100kHz 3300uF 4000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS