B43851F5476M000
MFR.Part #
B43851F5476M000
JLCPCB Part #
C1599301
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 155mA@120Hz 16mm 3000hrs@105℃ 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS