MAL214658151E3
MFR.Part #
MAL214658151E3
JLCPCB Part #
C1598422
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@125℃ 5mm 63V 750mA@100kHz ±20% 插件,D10xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS