RN55E56R2BRE6
MFR.Part #
RN55E56R2BRE6
JLCPCB Part #
C1791960
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors