B41888C7477M000
MFR.Part #
B41888C7477M000
JLCPCB Part #
C1668784
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5A@100kHz 10mm 22mm 35V 470uF 50mΩ@10kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS