UEP1H101MPD1TD
MFR.Part #
UEP1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C2166353
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 190mA@120Hz 22mm 50V 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS