MAL215051471E3
MFR.Part #
MAL215051471E3
JLCPCB Part #
C1598800
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 22mm 470uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ 715mA@100Hz ±20% 插件,D12.5xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS