MAL214230222E3
MFR.Part #
MAL214230222E3
JLCPCB Part #
C1600024
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.449A@10kHz 16mm 2200uF 2500hrs@105℃ 27mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS