MAL214050102E3
MFR.Part #
MAL214050102E3
JLCPCB Part #
C1600505
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 16mm 27mm 35V 4000hrs@125℃ 7.5mm 975mA@100Hz ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS