MAL214066471E3
MFR.Part #
MAL214066471E3
JLCPCB Part #
C1598580
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10mm 120mΩ 25V 3000hrs@125℃ 470uF 595mA@100Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS