RNC50K2490FRB14
MFR.Part #
RNC50K2490FRB14
JLCPCB Part #
C1423787
Description
-65℃~+175℃ 100mW 249Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors