MAL214054102E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL214054102E3
JLCPCB Part #
C1598412
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 10V 10mm 120mΩ 3000hrs@125℃ 595mA@100Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS