UFW1H471MHD1TO
MFR.Part #
UFW1H471MHD1TO
JLCPCB Part #
C1588884
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 470uF 50V 5mm 760mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS