MAL214035102E3
MFR.Part #
MAL214035102E3
JLCPCB Part #
C1599499
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12.5mm 16V 3000hrs@125℃ 5mm 73mΩ 8.4A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS