BZX384B27-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B27-G3-08
JLCPCB Part #
C6756169
Description
200mW 27V 50nA@18.9V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS