MAL213833102E3
MFR.Part #
MAL213833102E3
JLCPCB Part #
C3308310
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 2000hrs@105℃ 380mΩ@100Hz 516mA@10kHz 6.3V ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS