MAL213823102E3
MFR.Part #
MAL213823102E3
JLCPCB Part #
C2166630
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 2000hrs@105℃ 380mΩ@100kHz 430mA@100Hz 6.3V ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS