MAL213826102E3
MFR.Part #
MAL213826102E3
JLCPCB Part #
C2166779
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 190mΩ 25V 30mm 790mA@100Hz ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS