MAL213817222E3
MFR.Part #
MAL213817222E3
JLCPCB Part #
C1581364
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 1.64A@100Hz 10000hrs@105℃ 2200uF 40V 93mΩ@100Hz ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS