MAL213816332E3
MFR.Part #
MAL213816332E3
JLCPCB Part #
C1604183
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 1.72A@100Hz 10000hrs@105℃ 18mm 25V 3300uF 38mm 71mΩ ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS