MAL213218221E3
MFR.Part #
MAL213218221E3
JLCPCB Part #
C1602632
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 220uF 30mm 500mΩ@100Hz 520mA@100Hz 63V 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS