MAL213664682E3
MFR.Part #
MAL213664682E3
JLCPCB Part #
C1601047
Package
Plugin,D16xL37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 16mm 2.158A@100Hz 37.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS