MAL213654682E3
MFR.Part #
MAL213654682E3
JLCPCB Part #
C1601099
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 16mm 2.158A@100Hz 22mΩ 6800uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS