MAL213664681E3
MFR.Part #
MAL213664681E3
JLCPCB Part #
C1596701
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 581mA@100Hz 5mm 6000hrs@105℃ 680uF 84mΩ ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS